ACDSee Pro

Profesyonel resim editörü
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 99.99$
  • Boyut 69 MB
  • Version 5
  • Dil İngilizce
  • Firma ACD Systems
ACDSee Pro, profesyonel bir resim düzenleme yazılımıdır. ACDSee Pro sayesinde, fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapma, katalog oluşturma, organize etme, arşiveleme ve yayınlama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 
ACDSee Pro, profesyonel bir resim düzenleme yazılımıdır.

ACDSee Pro sayesinde, fotoğraflarınız üzerinde düzenleme yapma, katalog oluşturma, organize etme, arşiveleme ve yayınlama işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Hemen hemen tüm ses ve görüntü dosyalarını destekleyen programın içerisinde pek çok farklı araç bulunmaktadır.Kırımızı göz giderme, ton ve doygunluk ayarları, parlaklık - kontrast düzenleme, görüntü döndürme ve daha pek çok efekt eklemek mümkündür.

Thumbnail özelliği ile masüstü arka planları ve shell edit komutlarını kullanmak da oldukça kolay. Ayrıca; CD/DVD yazma ve HTML slayt showları hazırlamak da bu program sayesinde mümkün.

Toplu düzenleme seçenekleri, fotoğraflara watermark ekleme, web albümü oluşturma gibi özellikleri de bünyesinde barındıran program, profesyonel ihtiyaçlarınızın tümünü karşılayacağından başka bir editöre ihtiyacınız kalmayacaktır. 

Daha Fazla Göster
ACDSee Pro indir